AUKIOLOAJAT NÄINÄ POIKKEUKSELLISINA AIKOINA

Vihti Bowling pitää ovensa auki TI-TO klo 14-20 ja PE-LA 14-21, FitClub pitää ovensa avoinna myös ja asiakaspalvelu on paikalla seuraavasti: MA-TO klo 15-19 ja PE klo 12-16, muistattehan, että avainkortilla pääsette treenaamaan 24/7!

Kaikki keilahallin VAKIOVUOROLAISET HUOM!

Ilmoitatteko hallille vuoronne mahdollisesta siirtämisestä toiseen ajankohtaan tai niin halutessanne vuoronne perumisesta ensitilassa 🙂

PIDETÄÄN SUOMI LIIKKEELLA JA TAATAAN TÄSTÄ VIRUKSESTA TOIPUMINEN PIDEMMÄLLÄ TÄHTÄIMELLÄ! Pestään käsiä tullessa ja mennessä, pysytään kotona jos on puolikuntoinen olo ja käytetään järkeä ja harkintaa lähitulevaisuuden toiminnassa. Me täällä hallilla pidetään huoli, että kaikilla on turvallista tulla harrastamaan, pidäthän sinä myös <3

 

Nyt on kaikilla mahdollisuus pitää pienyritykset hengissä ja antaa mahdollisuus työllistämiseen myös tulevaisuudessa. Kantamalla kortesi kekoon esimerkiksi lahjakortin ostamalla (sekä Vihti Bowling, että FitClub myyvät näitä), auttaa tässä tilanteessa paljon! Kannattakaa paikallisia yrityksiä ja tukekaa toimintaamme, kiitos <3

 

Turva Open 20.1.-22.3.2020

FINAALIN AJANKOHTAA ON SIIRRETTY, ELI FINAALI PELATAAN TUONNEMPANA!

ILMOITAMME FINAALIN UUDEN AJANKOHDAN KAKSI VIIKKOA ENNEN PELIÄ!!!

Tulokset päivitetty 20.03.2020 Suorituksia yhteensä: 159.

SIJOITUSPELAAJASEURATASOITUSTULOS
1.Tea SiiliBad Boys1921397
2.Harri KatajistoBad Boys1261363
3.Matti JuseliusRäMe01348
4.Ken ÖstermanBad Boys1741348
5.Mauri TolonenViIsku1621330
6.Kalevi ÖrnbergRäme1081312
7.Hannu LaaksoViIsku1081299
8.Arttu HyrskeBad Boys2221291
9.Esa NieminenRäMe1441286
10.Patrick WikmanBad Boys1201284
11.Timo LeppänenBad Boys1561282
12.Marko JärvinenSeiskat1681270
13.Risto NikkanenSomKe901267
14.Risto HavulinnaRäMe361266
15.Vesa KoivunenRäMe2161264
16.Tuomo JuvankoskiK-122101260
17.Ari MichelssonViIsku2041259
18.Markku Ala-LipastiBad Boys1801258
19.Pekka SeppänenSlaikkarit01252
20.Risto Halme RäMe1081251
21.Kari KuparinenRäMe1621246
22.Patrik RoosTKS541246
23.Joona AarnioBad Boys1261245
24.Risto KoivuojaBad Boys2341244
25.Rauli RaitaPatteri241243
26.Niko HemtmanBad Boys2101241
27.Kari TalaslahtiBad Boys1621236
28.Kari ÖrnbergAura1921231
29.Seija LaaksoViIsku2341230
30.Sami LepistöK-121741226
31.Janne MäkeläK-122341223
32.Raili LiitsolaKalke-701921209
33.Hellevi LaitinenKalke-701921205
34.Taisto IljinBad Boys1801205
35.Jouni LehtonenK-121741204
36.Jorma ErikssonRäMe1021199
37.Pasi KairistolaK-121621188
38.Ritva KontioKalke-701501185
39.Petri HyvönenPatteri481184
40.Antti HuuskonenK-121801183
41.Sami YlikarjulaRäMe1621181
42.Pertti LehtiSomKe1081179
43.Kaarlo SundellBombers2221177
44.Matti LemmetyinenViIsku2341177
45.Raimo Ranta-AhoLusa1981176
46.Kari KultaSomKe1141172
47.Janne PuistoViIsku1741169
48.Krister ÖsterlundViIsku1261169
49.Jarmo LindroosBombers2161167
50.Ismo KymäläinenBombers1861156
51.Liisa Thompson-LindholmBad Boys2341154
52.Tom HedströmBombers1681144
53.Pekka AaltoK-122041137
54.Seppo KajanderBombers2341134
55.Pertti MarttelinViIsku1621128
56.Niklas NieminenRäMe1741123
57.Rauno KariRäMe1201122
58.Tuomo LeinoViIsku2341121
59.Torsti HagelbergSomKe1621118
60.Mika Teeri Bombers1861109
61.Andaman KultaSomKe2341106
62.Joa PulkkinenBad Boys1261102
63.Niko HedströmBombers1741089
64.Markku RouheK-122281082
65.Markku AaltoTKS1741067
66.Pentti HannukainenBad Boys2341050
67.Sujinda PulkkinenBad Boys1261042
68.Sami SalinRäMe01024
69.Aliza KultaSomKe162935
70.Suphannika Saenkaeo Bad Boys126859
-