KESÄTEKEMISIÄ!

Kohta kirmaavat lapset kesälaitumille ja tekemisen kehittely tulee ajankohtaiseksi. Eipä huolta, meillä on puuhaa jos jonkinlaista 😀 Koulun lomien ajan hallillamme päivystää (tai ainakin on nopeallakin aikataululla hallille saatavilla) Topi, mukava peruskoulun päättänyt keilaaja, joka mielellään opastaa ja neuvoo keilauksesta kiinnostuneita henkilöitä! Ohjaukset sopivat keilausharrastusta aloitteleville ja jo jonkin aikaa lajia harrastaneille. Ennen aloitusta käydään vähän tarpeita ja taitoja läpi, jonka jälkeen alkaa käytännönharjoitukset.

Laitettiin Topin kanssa mietintämyssy päähän ja kehiteltiin seuraavanlaista hinnastoa:

KERTAHINNAT (hintaan sisältyy 1,5 tuntia keilausta, opastus ja haluttaessa heiton videointia ja analyyysiä):

1 oppilas        30€

2 oppilasta     35€    (17,50€/pelaaja)

3 oppilasta     40€    (13,40€/pelaaja)

4 oppilasta     45€    (11,25€/pelaaja)

PEREHDYTTÄVÄMPI PAKETTI (hintaan sisältyy 4,5 tuntia keilausta, opastus, teoriaa ja haluttaessa videointi ja analyysi)

Paketin voi joko ottaa kertarysäyksellä tai jakaa kolmeen osaan

1 oppilas      75€

2 oppilasta   85€     (42,50€/pelaaja)

3 oppilasta   95€     (31,70€/ pelaaja)

4 oppilasta   100€   (25€/pelaaja)

INTENSIIVINEN (hintaan sisältyy 7,5 tuntia keilausta, opastus, teoriaa ja haluttaessa videointi ja analyysi)

Paketin voi joko ottaa kertarysäyksellä tai jakaa kolmeen osaan

1 oppilas      125€

2 oppilasta   140€  (70€/pelaaja)

3 oppilasta   155€  (51,70€/pelaaja)

4 oppilasta   170€  (42,50€/pelaaja)

KAIKEN TÄMÄN LISÄKSI TOPILTA LÖYTYY TIETOA PALLOJEN OMINAISUUKSISTA JA TOIMINTAPERIAATTEISTA, SEKÄ MUUTA MIELENKIINTOISTA JA TARPEELLISTA TIETOA! Joten perhe tai kaveriporukka kasaan, soitto hallille ja ajan varaus ja uuden harrastuksen pariin!

 

HALLINMESTARUUS 2016 TULOKSET TÄSTÄ! ONNITTELUT MESTARILLE :)

 PELAAJA TULOS 
Rauli Raita786
Taisto Iljin765
Risto Havulinna755
Topi Rautiainen751
Mauri Tolonen744
Hannu Laakso715
Rauno Kari715
Markku Ala-Lipasti682
Harri Katajisto676
Ken Österman645
Jarmo Pihkola632
Lauri Moisander625
Kari Örnberg606
Pentti Hannukainen594
Tarja Pitkänen515

SUMMER OPEN

summeropen_netti(3)

PÄIVITETTY 8.7.2016

 PELAAJASEURATASOITUSTULOS
Risto HavulinnaRäMe361339
Tuija Hätönen Isku2341317
Hannu CornerBombers1801315
Rauli RaitaPatteri301309
Hannu LaaksoBad Boys1081303
Harri KatajistoBad Boys2341298
Kari KuparinenRäMe721284
Timo LeppänenBad Boys2341282
Pertti MarttelinIsku1741256
Topi RautiainenRäMe721254
Mauri TolonenBad Boys2041244
Ann-Christina KippoMercur1381240
Janne PuistoBad Boys1921240
Timo AverjanovBombers1021237
Kirsi NiskanenBad Boys2341236
Rauno KariRäMe1201223
Liisa ThompsonBad Boys2341217
Tuomo LeinoIsku2341198
Jorma ErikssonRäMe1141197
Pasi HeljäläBombers1441191
Kaarlo SundellBombers1981191
Taisto IljinBad Boys1561185
Johnny LindbergBad Boys2341184
Mauri SavikkoBombers1501182
Petri HonkarantaBad Boys1801180
Jari VettenrantaOB661176
Mika TeeriBombers1921164
Jari VirtaRäMe1621163
Tarja PitkänenBad Boys2341155
Mikael MinkkinenBad Boys2341154
Teppo AaltonenRäMe901144
Tea SiiliBad Boys2341134
Timo JärviöBombers2101133
Jorma MattilaBombers2041127
Siina HakalaBad Boys2341116
Stefan NordinBombers1741112
Pentti HannukainenBad Boys2341107
Markku VirkkalaTornados1081107
Pauliina LaivuoriBombers2161104
Ken ÖstermanBad Boys1621061
Matti SirankoBombers234988

 

Sivusto: raineaarre