TASURIPARIKISA

unnamed 

SIJOITUSPELAAJA 1PELAAJA 2TASOITUSTULOS
TittaKari3561045
Johnny Petri2761018
SiinaTea392997
SeijaLissu396994
JaskaTeppo192984
TeaPetri280969
KatiTitta400966
MauriKari312958
ReijoHannu240951
PepeKallu208943
PetriKenu228929
KenuTaisto200923
ReijoHannu 236906
NärhiHalme212898
LissuJesse208886
OskuPena316884
SiinaHannu272879
Petri Hans192861
KenuHans176856
ReijoTaisto248842
EemilTopi140837
R YkS Yk136822
RauskiTaisto184811

BAD AURA

bad-aura-valmis(1)

SIJANIMISEURATASOITUSTULOS
Janne PuistoBad Boys2041396
Kalevi ÖrnbergRäMe661393
Risto HalmeRäMe241350
Rauno KariRäMe1441301
Ken ÖstermanBad Boys1621291
Risto HavulinnaRäMe361267
Juhani TuliniemiBad Boys2341264
Jesse LindholmRäMe361261
Hans HellgrenBad Boys1021260
Tom TeräslehtoRäMe721244
Paavo GrönmarkRäMe181241
Johnny LindbergBad Boys2341238
Pirkko HämäläinenPiLa1501233
Kari ÖrnbergAura2341228
Petri HonkarantaBad Boys1861215
Jesse TuliniemiBad Boys2341215
Aimo PitkänenRäMe1321212
Hannu Laakso BT1141209
Pentti Oksanen Aura1381194
Rauli RaitaPatteri61190
Pasi PalomäkiBad Boys2341189
Mauri TolonenBad Boys2341189
Simo MetsäRäMe781182
Taisto IljinBad Boys1321174
Sami YlikarjulaRäMe1081173
Topi RautiainenRäMe901166
Jorma ErikssonRäMe1201163
Liisa ThompsonBad Boys2341152
Teppo AaltonenRäMe721150
Jorma ErikssonRäMe1201149
Markku OjalaRkm-Lohja1201148
Paavo RautiainenRäMe1381112
Raimo YlikarjulaRäMe1081100
Erkki BjörnAura1741068
Sami SalinRäMe61044
Eemil HyrkköLoBowl1201019

POIKKEUS AUKIOLOAIKAAN LAUANTAI 10.1.!

Suljemme poikkeuksellisesti jo kello 23.00, rientäkää paikalle sankoin joukoin ennen sitä :)

Tänään 26.12.2014

Olemme tänään Tapaninpäivänä 22.30 asti avoinna, TERVETULOA!

Sivusto: raineaarre