TASURIPARIKISA

unnamed 

SIJOITUSPELAAJA 1PELAAJA 2TASOITUSTULOS
SiinaTea392997
TeaPetri280969
KenuTaisto196909
ReijoHannu 236906
SiinaHannu272879
Petri Hans192861
KenuHans176856
ReijoTaisto248842
NärhiHalme212898
EemilTopi140837
RauskiTaisto184811

BAD AURA

bad-aura-valmis(1)

SIJANIMISEURATASOITUSTULOS
Janne PuistoBad Boys2041396
Kalevi ÖrnbergRäMe661393
Rauno KariRäMe1441301
Ken ÖstermanBad Boys1621291
Juhani TuliniemiBad Boys2341264
Jesse LindholmRäMe361261
Tom TeräslehtoRäMe721244
Paavo GrönmarkRäMe181241
Johnny LindbergBad Boys2341238
Pirkko HämäläinenPiLa1501233
Petri HonkarantaBad Boys1861215
Jesse TuliniemiBad Boys2341215
Hannu Laakso BT1141209
Pentti Oksanen Aura1381194
Pasi PalomäkiBad Boys2341189
Mauri TolonenBad Boys2341189
Sami YlikarjulaRäMe1081173
Topi RautiainenRäMe901166
Jorma ErikssonRäMe1201163
Hans HellgrenBad Boys1021158
Risto HavulinnaRäMe361157
Rauli RaitaPatteri61156
Liisa ThompsonBad Boys2341152
Markku OjalaRkm-Lohja1201148
Teppo AaltonenRäMe721109
Taisto IljinBad Boys1321101
Erkki BjörnAura1741068
Sami SalinRäMe61044
Eemil HyrkköLoBowl1201019

POIKKEUS AUKIOLOAIKAAN LAUANTAI 10.1.!

Suljemme poikkeuksellisesti jo kello 23.00, rientäkää paikalle sankoin joukoin ennen sitä :)

Tänään 26.12.2014

Olemme tänään Tapaninpäivänä 22.30 asti avoinna, TERVETULOA!

Sivusto: raineaarre